WSZECHSTRONNOŚĆ

WSIĄDŹ I ROZGOŚĆ SIĘ. Pomysłowa konstrukcja drugiego rzędu foteli. Dzięki systemowi elastycznej konfiguracji foteli, X-TRAIL oferuje w drugim rzędzie prawdziwie pierwszą klasę. Siedzenia dzielone w układzie 60/40 można przesunąć do przodu, powiększając przestrzeń bagażową, lub do tyłu, dając pasażerom więcej miejsca na nogi. Położenia pośrednie także są możliwe. Odchylenie oparcia do tyłu pomaga natomiast zrelaksować się w podróży.

Opcjonalny trzeci rząd siedzeń.  Przydaje się, kiedy trzeba przewieźć współpracowników lub większe grono znajomych. Trzeci rząd siedzeń w modelu X-TRAIL jest dzielony w układzie 50/50, co zapewnia większą elastyczność przy przewożeniu osób i ich sprzętu. Złożone siedzenia tworzą z podłogą bagażnika jednolitą płaską powierzchnię.

Elektrycznie otwierana klapa bagażnika i tylne drzwi otwierane pod kątem 77º.  Tylne drzwi Nissana X-TRAIL otwierające się pod kątem niemal 80º ułatwiają umieszczenie w środku fotelika dziecięcego lub deski snowboardowej. Drzwi bagażnika z opcjonalnym elektrycznym sterowaniem można otworzyć umieszczonym na nich przyciskiem, inteligentnym kluczykiem lub przełącznikiem znajdującym się obok fotela kierowcy.

OTWARTA PRZESTRZEŃ I OTWARTY UMYSŁ. Miejsce na sprzęt i ekipę. X-TRAIL, którym można przewieźć przedmioty o długości aż do 2,6 metra, otwiera zupełnie nowe możliwości. Składane i dzielone w proporcji 60/40 siedzenia pozwalają zabrać w podróż także znajomych i przyjaciół.

Divide-N-Hide. System aranżacji przestrzeni bagażowej Divide-N-Hide („podziel i ukryj”) można łatwo obsługiwać jedną ręką. Zestaw regulowanych półek i przegród daje swobodę konfi guracji tej części pojazdu.

Długa, płaska podłoga z umieszczonym pod nią schowkiem na długie przedmioty i to, co chciałbyś ukryć przed wzrokiem ciekawskich.

Po obniżeniu podłogi zyskasz dodatkową przestrzeń na wyższe przedmioty.

Wysoki schowek na cenniejsze przedmioty z półką na podręczne drobiazgi na górze.

Schowek o dużej kubaturze pod spodem i półka z przegródkami na przedmioty, które chcesz mieć pod ręką.

 

@TwitterDealer
@NissanPolska