Czy można mieć samochód sportowy, SUV-a, emocje z jazdy i niepowtarzalny styl w jednym? Spore wymagania, ale Nissan Juke udowadania, że TAK. Ma spore możliwości dzięki wyższemu prześwitowi, elastyczności, wielu opcjom personalizacji oraz wyrazistej estetyce, która nie pozwala przejść obok niego obojętnie. Ten jedyny w swoim rodzaju sportowy crossover dostarcza sporej dawki przyjemności, nieokupionej nadmiernym zużyciem paliwa, a innowacyjna technologia nie tylko zadba o Twoje bezpieczeństwo, ale dostarczy Ci wiele przyjemności z jazdy. Dbasz o styl? Możesz dostosować go pod każdym względem, z zewnątrz i w środku, aby stał się równie wyjątkowy, jak Ty. Dzięki Nissanowi JUKE możesz mieć to wszystko jednocześnie.

NISSAN DESIGN STUDIO

Śmiało! Wyróżnij się w tłumie! Wyobraź sobie, że poza Twoim spersonalizowanym Juke nikt nie ma takiego drugiego. Oferta Nissan Design Studio pozwala indywidualizować wygląd Nissana JUKE już na etapie fabrycznego montażu. Służą do tego pakiety personalizujące wnętrze i nadwozie. Obejmują one między innymi różne wersje kolorystyczne wykończenia wnętrza, tapicerki, listew ozdobnych i innych elementów stylizujących nadwozie, a także 18" felgi ze stopów metali lekkich w kolorze dobranym do reszty. To intensywne i niepowtarzalne doświadczenie. Odwaga. Emocje. To Twój Juke, jedyny i niepowtarzalny!

Pakiety stylizacyjne wnętrza. Nissan Design Studio oferuje linie pakietów stylizacyjnych wnętrza Creative Line, które nadadzą wyrazisty i indywidualny charakter nowej kabinie Nissana JUKE. Wybierz pełny pakiet wykończenia z dopasowanymi detalami w kolorze Czerwonym Detroit, Białym London, Żółtym San Diego lub Czarnym Tokyo.

Kolorowe przeszycia. Możesz wybrać kolor przeszyć na kierownicy, daszku nad zestawem wskaźników i rękojeści dźwigni zmiany biegów (oprócz wersji z przekładnią Xtronic).

Sportowe fotele. Jazda staje się bardziej ekscytująca dzięki atrakcyjnym wersjom wykończenia sportowych foteli wysokiej klasy – w harmonizującym z resztą wnętrza kolorze Czerwonym Detroit, Białym London, Żółtym San Diego lub Czarnym Tokyo.

Konsola środkowa. Podkreśl swój styl dobierając kolor konsoli środkowej do wlotów powietrza i wykończenia drzwi.

Wykończenie dzrwi. Wykończenie drzwi jest dostępne w kolorze Czerwonym Detroit, Białym London, Żółtym San Diego lub Czarnym Tokyo.

Pakiety stylizacyjne nadwozia. Z nowymi, imponującymi liniami Nissana JUKE współgrają kreatywne pomysły Nissan Design Studio w postaci pakietów stylizacji nadwozia, obejmujących wykończenia zderzaków, reflektorów, lusterek bocznych i nakładek na felgi ze stopów metali lekkich w jaskrawych kolorach dopasowanych do nadwozia lub z nim kontrastujących.

Sportowe zderzaki. Jaskrawe elementy wykończenia zderzaków podkreślą unikatową sylwetkę samochodu.

18-calowe felgi ze stopów metali lekkich. Specjalnie dedykowane alufelgi kolorowymi wstawkami dopełnią spersonalizowanego wyglądu i nie pozwolą, byś pozostał niezauważony.

Kontrastujące elementy wykończenia. Wybierz obudowy refl ektorów i lusterek bocznych oraz innych elementów wykończenia w kontrastujących kolorach, aby podkreślić swoje alternatywne podejście do estetyki nadwozia.

Wybierz najbardziej odpowiedniego Juke dla Siebie, a my spełnimy Twoje marzenie!

 

@NissanPolska