ZASKAKUJĄCY POD KAŻDYM WZGLĘDEM

 

WNĘTRZE NISSANA PULSAR to połączenie elegancji i finezji: miękkie materiały i chromowane detale, wyjątkowo szerokie podłokietniki na drzwiach i znakomita widoczność w każdym kierunku. Komfort i wygodę użytkowania zapewniają takie rozwiązania, jak inteligentny kluczyk I-Key, przycisk do uruchamiania silnika, automatycznie włączane reflektory i wycieraczki czy dwustrefowa automatyczna klimatyzacja.

 

 

 

ZAAWANSOWANY KOMPUTER POKŁADOWY

 

INNOWACJE TUŻ PRZED TWOIMI OCZAMI Na kolorowym 5" wyświetlaczu ciekłokrystalicznym znajdującym się przed oczami kierowcy podawane są wszystkie potrzebne informacje: od wskazówek systemu nawigacji, poprzez numer połączenia przychodzącego, informacje o odtwarzanym utworze, aż po wskazania układów wchodzących w skład systemu Safety Shield. Wyświetlacz umieszczono tak, aby można było na niego spoglądać nie przerywając obserwacji drogi.

 

 

 

NISSANCONNECT

 

INNOWACJE, DZIĘKI KTÓRYM ŚWIAT JEST ZAWSZE W ZASIĘGU RĘKI

 

INTELIGENTNY I FUNKCJONALNY System NissanConnect oferuje bogatą gamę funkcji, których obsługa jest niezwykle prosta za sprawą ekranu dotykowego o przekątnej 5,8-cali, z powłoką antyrefleksyjną. Łączy on w sobie funkcje systemu audio, nawigacji i komunikacji, najnowocześniejsze opcje łączności oraz możliwość współpracy ze smartfonem.

 

ŁĄCZNOŚĆ Z KAŻDEGO MIEJSCA NissanConnect świetnie współpracuje ze smartfonami. Z coraz liczniejszych aplikacji* można korzystać na wygodnym wyświetlaczu, zaprojektowanym pod kątem bezpieczeństwa jazdy. PULSAR szybko stanie się integralną częścią Twojego życia, podobnie jak smartfon, tablet i komputer.

 

INTELIGENTNE SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ oraz funkcje systemu nawigacji są pomocne w różnych sytuacjach na drodze.

 

STRUMIENIOWE PRZESYŁANIE DŹWIĘKU PRZEZ BLUETOOTH®. Teraz możesz słuchać cyfrowych stacji radiowych, radia internetowego lub muzyki zapisanej w telefonie komórkowym.

 

WEJŚCIE iPOD/USB. Podłącz odtwarzacz iPod lub MP3, aby uzyskać dostęp do całej biblioteki muzycznej w podróży.

 

 

 

SYSTEM KAMER 360°

 

WIRTUALNY WIDOK Z LOTU PTAKA Cztery kamery zapewniają kierowcy panoramiczny obraz otoczenia samochodu oraz zbliżenia stref przed pojazdem, za pojazdem i z jego boków (jednocześnie, na dzielonym ekranie), istotnie ułatwiając cofanie i parkowanie. W trakcie cofania kierowca jest ostrzegany o obiektach zbliżających się do pojazdu. Można w ten sposób uniknąć wielu przykrych i niebezpiecznych sytuacji.

 

NIE ROZBIJ SOBIE NOSA. W czasie jazdy do przodu (na pierwszym biegu lub w trybie Drive w modelach ze skrzynią Xtronic) na ekranie widoczny jest zarówno obraz przodu, jak i od góry, dzięki czemu wiesz, ile miejsca dzieli Cię od przeszkody.

 

OSZCZĘDZAJ OPONY. Zarówno jadąc do przodu, jak i cofając, możesz nacisnąć przycisk kamery, aby przełączyć system z widoku od góry na widok boków pojazdu. To doskonałe rozwiązanie umożliwia precyzyjną ocenę odległości od krawężnika.

 

UWAŻAJ! Podczas cofania system pozwala zobaczyć, co znajduje się za samochodem. Z kolei widok samochodu od góry pomaga dostrzec niskie przeszkody ukryte poniżej poziomu szyby samochodu.

 

PEŁNY OBRAZ. Kamera umiejscowiona pod bocznym lusterkiem po stronie kierowcy pozwala uzyskać wirtualny widok 360º od góry, niezależnie od tego, czy pojazd jedzie do przodu, czy cofa.

@NissanPolska