NOWA GENERACJA NISSANA QASHQAI. NIESAMOWITE WRAŻENIA Z JAZDY.

 

TO ON ZAPOCZĄTKOWAŁ REWOLUCJĘ, a teraz powraca z nową, odważną stylistyką, zaawansowaną intuicyjną technologią, najnowocześniejszymi usługami łączności oraz dynamicznymi właściwościami jezdnymi i systemami zapewniającymi kierowcy całkowitą kontrolę nad pojazdem. Poczuj intensywność doznań w nowym Nissanie QASHQAI – doskonałym miejskim crossoverze.

 

JASNY CEL

 

JEST ODWAŻNY, DYNAMICZNY I LUBI DOMINOWAĆ. To nowy miejski atleta, najbardziej innowacyjny model Nissana QASHQAI, jaki kiedykolwiek powstał. Ostry jak brzytwa, żądny wrażeń i prowokujący – oryginalny crossover powraca w wielkim stylu.

 

 

 

PRZESTRONNA, A ZARAZEM PRZYTULNA KABINA

 

 

 

SKÓRZANA TAPICERKA W KOLORZE GRAFITOWYM pokrywa siedzenia zapewniające doskonałe podparcie kręgosłupa oraz specjalne osłony kolan. Z kolei przyjemne oświetlenie tworzy kameralną atmosferę. Z takiego samochodu nie chce się wysiadać!

 

 

 

STAW CZOŁA PRZYSZŁOŚCI

 

 

 

ZAJMUJĄC POZYCJĘ U STERÓW, wszystkie informacje aktualizowane w czasie rzeczywistym masz w zasięgu wzroku, wyświetlane na nowoczesnym pięciocalowym ekranie wspomagającym kierowcę. Intuicyjny i przystępny: Nadaj mu własny styl!

 

 

 

IDENTYFIKACJA NUMERU PRZYCHODZĄCEGO Dowiedz się, kto dzwoni, nie odrywając rąk od kierownicy.

 

SAFETY SHIELD Wizualne i dźwiękowe sygnały ostrzegawcze mają na celu zapewnić Ci bezpieczeństwo.

 

MOŻLIWOŚĆ WYBORU KOLORÓW Dostosuj ekran do własnych preferencji lub do oświetlenia otoczenia.

 

NAWIGACJA, KTÓRA PRECYZYJNIE POPROWADZI CIĘ DO CELU Teraz na pewno już nie przegapisz żadnego skrętu dzięki szybkiemu dostępowi do kluczowych informacji z systemu nawigacji.

 

UKŁAD KIEROWNICZY Wybierz tryb sportowy lub normalny, aby zmienić czułość układu kierowniczego.

 

CZUJNIK CIŚNIENIA W OPONACH Koniec ze zgadywaniem: Ciśnienie w poszczególnych oponach wyświetlane jest na ekranie informacyjnym. W przypadku, gdy spadnie ono poniżej normy, na desce rozdzielczej zaświeci się odpowiednia kontrolka.

 

AUDIO Podróżując samochodem możesz bez problemu uzyskać informacje na temat tego, kto śpiewa Twoją ulubioną piosenkę.

 

CZUJNIKI PARKOWANIA Zobacz, jak perfekcyjnie parkuje nowy Nissan QASHQAI.

 

@TwitterDealer
@NissanPolska