NISSAN CONNECT

APLIKACJE POKŁADOWE

INTELIGENTNY I FUNKCJONALNY System NissanConnect oferuje bogatą gamę funkcji, których obsługa jest niezwykle prosta za sprawą ekranu dotykowego o przekątnej 7", z powłoką antyrefleksyjną. Łączy on w sobie funkcje systemu audio, nawigacji i komunikacji, najnowocześniejsze opcje łączności oraz możliwość współpracy ze smartfonem.

ŁĄCZNOŚĆ Z KAŻDEGO MIEJSCA NissanConnect świetnie współpracuje ze smartfonami. Z coraz liczniejszych aplikacji* można korzystać na wygodnym wyświetlaczu, zaprojektowanym pod kątem bezpieczeństwa jazdy. QASHQAI szybko stanie się integralną częścią Twojego życia, podobnie jak smartfon, tablet i komputer.

INTELIGENTNE SYSTEMY WPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ oraz funkcje systemu nawigacji są pomocne w różnych sytuacjach na drodze.

STRUMIENIOWE PRZESYŁANIE DŹWIĘKU PRZEZ BLUETOOTH®. Teraz możesz słuchać cyfrowych stacji radiowych, radia internetowego lub muzyki zapisanej w telefonie komórkowym.

WEJŚCIE iPOD/USB. Podłącz odtwarzacz iPod lub MP3, aby uzyskać dostęp do całej biblioteki muzycznej w podróży. 

ZACHOWAJ SPOKÓJ

WYKORZYSTUJĄCY 4 KAMERY system kamer 360° zapewnia kierowcy panoramiczny obraz nowego modelu QASHQAI, znacząco ułatwiając cofanie i parkowanie. Aby sprawdzić układ otoczenia, można skorzystać z opcji widoku z lotu ptaka, następnie skorzystać z różnorodnych podwójnych widoków pomocnych podczas manewrowania – już nigdy nie będziesz chciał prowadzić samochodu bez tego systemu!

INTELIGENTNY ASYSTENT PARKOWANIA

PARKOWANIE RÓWNOLEGŁE. Podjedź, pozwól, aby system zmierzył miejsce parkingowe, a po otrzymaniu „zielonego światła” od Inteligentnego asystenta parkowania ustaw Nissana QASHQAI w miejscu wyznaczonym przez system i aktywuj automatyczne manewrowanie, aby perfekcyjnie zaparkować pojazd.

PARKOWANIE NA WYTYCZONYCH MIEJSCACH PARKINGOWYCH. W przypadku parkingów piętrowych i ruchliwych parkingów przy supermarketach System kamer 360° pomaga znaleźć najlepsze miejsce i zaparkować samochód. Inteligentny asystent parkowania może zaparkować Twojego Nissana QASHQAI nawet tyłem.

SYSTEM KAMER 360°

ZAPOMNIJ O ZARYSOWANIACH. Zarówno jadąc do przodu, jak i cofając, możesz nacisnąć przycisk kamery, aby przełączyć się z widoku od góry na widok boków pojazdu – ta funkcja doskonale sprawdza się w celu kontrolowania odległości od krawężnika.

MARTWE POLE WŁAŚNIE PRZESTAŁO ISTNIEĆ. Podczas cofania system pozwala zobaczyć, co znajduje się za samochodem. Z kolei widok samochodu od góry pomaga dostrzec niskie przeszkody ukryte poniżej poziomu szyby samochodu.

 

@TwitterDealer
@NissanPolska