INTELIGENTNIE ZAPROJEKTOWANY

 

PODRASOWANY WIZERUNEK. Nowy wygląd konsoli środkowej, wyraźna nowa grafi ka na wielofunkcyjnym wyświetlaczu oraz system inteligentnego kluczyka – Nissan MICRA jest pełen inteligentnych pomysłów.

 

I-KEY Inteligentny, prosty i komfortowy system I-Key opracowany przez Nissana odciąży Cię. Mając ręce pełne toreb z zakupami, myślami będąc już przy kolejnym zadaniu do zrealizowania, z pewnością nie masz ochoty na gorączkowe poszukiwanie kluczyków do samochodu w torebce. Dzięki technologii identyfi kacji fal radiowych możesz otworzyć swojego nowego Nissana MICRA jednym naciśnięciem przycisku na klamce drzwi lub bagażnika, nie wyjmując kluczyka z torebki. Możesz także uruchomić silnik bez użycia kluczyka. Wystarczy, że masz kluczyk I-Key w torebce, wciśniesz pedał hamulca, naciśniesz przycisk zapłonu i... gotowe! To takie proste!

 

WYŚWIETLACZ WIELOFUNKCYJNY. Wielofunkcyjny wyświetlacz Nissana MICRA pokazuje zużycie paliwa, pozostały zasięg pojazdu, temperaturę na zewnątrz oraz wyniki pomiaru wielkości miejsca parkingowego (w przypadku samochodów wyposażonych w system pomiaru wielkości miejsca parkingowego).

 

 

 

CYFROWA ŁĄCZNOŚĆ

 

NissanConnect. Ciesz się bezproblemową komunikacją ze swoim samochodem poprzez komputer lub telefon. Umożliwią Ci to zaawansowane opcje łączności systemu NissanConnect, który zawiera w sobie nawigację satelitarną, komunikaty dla kierowcy i system muzyczny.

 

GOOGLE™ SEND TO CAR Wytycz swoją trasę, korzystając z usług Google™ na swoim laptopie lub smartfonie, a następnie prześlij wybrane wskazówki bezpośrednio do Nissana MICRA i na bieżąco pobieraj informacje o lokalnych punktach POI, prognozie pogody, cenach paliwa i lotach przez cały czas trwania podróży.

 

WEJŚCIE USB Słuchaj ulubionych utworów w podróży – wystarczy podłączyć przenośny odtwarzacz do wygodnie umiejscowionego portu USB.

 

ŁĄCZNOŚĆ BLUETOOTH® Korzystaj z książki telefonicznej swojego telefonu i ciesz się płynną, bezprzewodową łącznością podczas jazdy. Nowy Nissan MICRA to prawdziwy miejski specjalista.

@TwitterDealer
@NissanPolska