WIĘCEJ GAZU – NIE KRĘPUJ SIĘ.

W Nissanie PULSAR nie ma miejsca na kompromis kosztem mocy lub osiągów. Gama bardzo nowoczesnych turbodoładowanych silników charakteryzuje się zarówno niskim zużyciem paliwa, jak i wysokim momentem obrotowym i elastycznością. Do wyboru masz turbodoładowany silnik benzynowy DIG-T 115 z bezpośrednim wtryskiem paliwa lub oszczędnego diesla dCi 110. Każdy z nich pozytywnie Cię zaskoczy.

 

XTRONIC Automatyczna skrzynia biegów Xtronic podnosi przyjemność z jazdy, zapewniając płynne i dynamiczne przyspieszanie, a jednocześnie niższe zużycie paliwa.

SYSTEM STOP/START System automatycznego włączania i wyłączania silnika stanowi standardowe wyposażenie wszystkich wersji. System wyłącza silnik, kiedy nie musi on pracować – na przykład w czasie oczekiwania na zmianę świateł – a gdy zapali się „zielone”, płynnie i szybko go uruchamia.

AKTYWNA KONTROLA TORU JAZDY gwarantuje pewne pokonywanie zakrętów dzięki kontroli ciśnienia w układzie hamulcowym przy poszczególnych kołach. System pozwala na płynną i dynamiczną jazdę.

POJEMNY BAGAŻNIK NA DALEKIE PODRÓŻE Mimo największej w swojej klasie ilości miejsca na tylnej kanapie Nissan PULSAR oferuje pojemny bagażnik, w sam raz na rodzinne wyjazdy. Po złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika wzrasta z 385 do 1395 litrów. Dzięki czterem opcjom ustawienia siedzeń i tylnej kanapie dzielonej w stosunku 60/40 w bagażniku zmieszczą się nawet tak nieporęczne przedmioty, jak sprzęt golfowy, wózek dziecięcy lub rower.

SPERSONALIZUJ SWÓJ SAMOCHÓD Nadaj Nissanowi Pulsar swój własny styl z wykorzystaniem wyróżniająceg o się koloru nadwozia z kontrastującymi elementami wykończenia, akcentami i panelami wewnątrz i na zewnątrz pojazdu – możliwości są nieograniczone.

@NissanPolska