BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM MIEJSCU

 

ODPRĘŻ SIĘ. Nissan MICRA wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Pełen zestaw poduszek powietrznych, zagłówki i nowoczesny system ESP oraz ABS sprawią, że poczujesz się bezpiecznie.

 

6 PODUSZEK POWIETRZNYCH. Przednie, boczne i kurtynowe poduszki powietrzne zapewniają maksimum ochrony wszystkim pasażerom. Jeśli chcesz zamontować fotelik dziecięcy, wystarczy użyć przełącznika znajdującego się w schowku, aby wyłączyć poduszkę powietrzną pasażera oraz poduszki boczne.

 

ABS. W razie konieczności nagłego hamowania system ABS ogranicza blokowanie kół, pomagając Ci zachować kontrolę i stabilność pojazdu.

 

System monitorowania ciśnienia w oponach. Koniec ze zgadywaniem: Ciśnienie w poszczególnych kołach jest monitorowane na bieżąco. W przypadku, gdy spadnie ono poniżej normy, na desce rozdzielczej zaświeci się odpowiednia kontrolka.

 

ESP. Dziewiąta generacja ESP fi rmy Bosch pozwala na kontrolę ciśnienia płynu hamulcowego w poszczególnych kołach, zmniejszając moment obrotowy silnika, umożliwia stabilizację toru jazdy pojazdu w momencie przypadkowego przekroczenia zakresu przyczepności opon.

 

TCS. System kontroli trakcji (TCS) kontroluje ciśnienie płynu hamulcowego w poszczególnych kołach i zmniejsza moment obrotowy silnika, przyczyniając się tym samym do maksymalnego zwiększenia trakcji.

 

 

 

PRZESTRZEŃ W NADMIARZE

 

DOSKONALE UPORZĄDKOWANY. Nigdy więcej przedmiotów przesuwających się po samochodzie, nigdy więcej zagubionych telefonów komórkowych, biletów autostradowych czy okularów przeciwsłonecznych – w Nissanie MICRA wszystko ma swoje miejsce.

 

ŚWIETNIE PRZEMYŚLANY. Od dedykowanych uchwytów po duże schowki – dzięki wielu schowkom Nissan MICRA zapewni Ci doskonały porządek podczas podróży.

 

GOTOWY NA KAŻDĄ SYTUACJĘ! Jeśli pojawi się konieczność przewiezienia większych przedmiotów, możesz bez problemu złożyć tylną kanapę, pociągając za uchwyt, aby uzyskać całkowicie płaską podłogę i 1132 l przestrzeni. To bardzo przydatna cecha.

@TwitterDealer
@NissanPolska