Od początku wakacji Nissan rozpoczął promocyjną kampanię, obejmującą gamę swoich crossoverów. Do końca sierpnia b.r. modele w bogato wyposażonej wersji N-Connecta dostępne są w specjalnej ofercie finansowania już od 690 zł brutto miesięcznie.

Akcja promocyjna dotyczy modeli Juke, Qashqai i X-Trail w wersji wyposażenia N-Connecta, obejmującej m.in. system kamer 360° zintegrowany z kolorowym 7-calowym ekranem dotykowym, automatyczną klimatyzację, zintegrowany system nawigacji Nissan Connect, inteligentny kluczyk i-key, specjalnie dedykowane do tej wersji obręcze kół ze stopów metali lekkich oraz przyciemniane szyby.

Przy zakupie Nissana Juke N-Connecta można uzyskać teraz rabat kwotowy do 3,5 tys zł. (w zależności od wybranej wersji) oraz dodatkowo gratis wybrany pakiet personalizacji nadwozia i wnętrza w jednym z czterech kolorów: białym, słonecznym żółtym, czerwonym lub czarnym oraz 18-calowe obręcze kół ze stopów metali lekkich z kolorowymi wstawkami. W promocyjnej ofercie finansowania Kredyt SELECT model ten jest dostępny już od 690 zł brutto miesięcznie, a dla klientów biznesowych - od 515 zł netto miesięcznie w ofercie Leasing SELECT. Kuszącą propozycją jest również leasing operacyjny z kosztem od 100%. Model ten dostępny jest również w kredycie 3x33% lub 50/50%. Cena promocyjna Juke w wersji N-Connecta zaczyna się od 69.300 zł.

Qashqai N-Connecta, wyposażony standardowo w Pakiet Bezpieczeństwa, zawierający system rozpoznawania znaków drogowych, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, adaptacyjne światła drogowe, przednie i tylne czujniki parkowania, automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne oraz system automatycznego hamowania awaryjnego, jest teraz oferowany z panoramicznym szklanym dachem i relingami w specjalnej cenie promocyjnej. Oznacza to, że w chwili obecnej można uzyskać łącznie rabat kwotowy nawet do 10,5 tys zł. (w zależności od wybranej wersji). W promocyjnej ofercie finansowania Kredyt SELECT tak skonfigurowane auto jest dostępne za 1 027 zł brutto miesięcznie lub za 618 zł netto w ofercie Leasing SELECT. Kuszącą propozycją jest również leasing operacyjny z kosztem od 100%. Model ten dostępny jest również w kredycie 3x33% lub 50/50%. Cena promocyjna Qashqaia w wersji N-Connecta zaczyna się od 86.900 zł.

W Nissanie X-Trail N-Connecta do końca czerwca dopłata za wersję z napędem All Mode 4x4-i jest o 50% niższa, niż dotychczas. Przy zakupie najnowszego z crossoverów Nissana w w/w wersji specjalnej można uzyskać teraz rabat nawet do 18 tys zł. Model ten dostępny jest obecnie za 1 516 zł brutto miesięcznie w ofercie Kredyt SELECT lub 840 zł netto w ofercie Leasing SELECT. Kuszącą propozycją jest również leasing operacyjny z kosztem od 100%. Model ten dostępny jest również w kredycie 3x33% lub 50/50%. Cena promocyjna X-Traila w wersji N-Connecta zaczyna się od 116.800 zł.

Szczegóły w salonach A.B.T. Autoniss Sp. z o.o. Zapraszamy.


@TwitterDealer
@NissanPolska