Wiosna zawitała nie tylko w przyrodzie, pojawiła się również w salonach A.B.T. Autoniss. Rozkwitły bowiem promocje na crossovery Nissana. Niewątpliwie warto skorzystać z tych wiosennych atrakcji !

To prawdopodobnie najlepszy moment na zakup obsypanego wieloma nagrodami Nissana Qashqai. Promocje na nowy rocznik przy wybranych wersjach tego crossovera są niemalże tak atrakcyjne jak przy wyprzedaży poprzedniego rocznika, która dopiero co się skończyła. Tego tak popularnego zarówno na polskim rynku, jak i w Europie crossovera można kupić teraz z całym pakietem promocji. Od ceny detalicznej odliczymy bowiem rabat nawet do 9,5 tys. zł. i dodatkowo sprezentujemy dach panoramiczny (przy wersjach N-Connecta i Tekna). Można przy tym dodatkowo wybrać jedną z kilku specjalnych ofert finansowych, takich jak kredyty promocyjne 50/50%, 3x33%, czy preferencyjny leasing z kosztem finansowania już od 100%. W ofercie są również dostępne wersje z mocniejszym silnikiem benzynowym 163KM, a także silniki wysokoprężne 110KM i 130KM (dostępny także w wersji z napędem 4x4).

Dużym zainteresowaniem cieszy się nowy X-Trail, największy z obecnie oferowanych crossoverów Nissana. Zaawansowany technologicznie, przestronny i wygodny, dostępny zarówno w wersji 5- jak i 7-osobowej, nowy Nissan X-Trail, oferuje komfort na najwyższym poziomie i jest gotowy na każdą przygodę! Najlepsze promocje obejmują nowowprowadzoną wersję N-Connecta. Od ceny detalicznej odliczymy bowiem rabat nawet do 16 tys. zł. przy tej wersji. Można przy tym skorzystać z atrakcyjnych ofert finansowania, analogicznych jak przy modelu Qashqai. Przypominamy, że w ofercie są dostępne wersje z silnikiem benzynowym 163KM oraz z silnikiem Diesla 130KM (dostępnym również w wersji z napędem 4x4).

Wiosenne atrakcje czekają również przy zakupie wywołującego chyba najwięcej emocji swoją niepowtarzalną stylistyką Nissana Juke. Tego najmniejszego z crossoverów Nissana możemy „wystroić" w kolorowe pakiety personalizacji i uatrakcyjnić 18" felgami z kolorowymi elementami, tak aby jeszcze bardziej podkreślić jego indywidualność i niepowtarzalny styl. Wspomniane pakiety stylizacji są dodatkowym gratisem do oferowanych rabatów, które w przypadku tego modelu mogę wynieść do 3 tys. zł Oferta ta jest łączona z nisko oprocentowanymi propozycjami finansowania, podobnymi jak przy w/w crossoverach Nissana.

Szczegóły w salonach Nissana ABT Autoniss.

 

@TwitterDealer
@NissanPolska