Oferta specjalna dla nauczycieli i wykładowców

Ze względu na duże zainteresowanie ofertami specjalnymi dla grup zawodowych autoryzowany dealer Nissan Autoniss wraz z Nissan Polska postanowili kontynuować ofertę specjalną dla nauczycieli i wykładowców. Zyskaj nawet do 19 500 zł rabatu i interesującą ofertę finansowania zakupu.

Zawód nauczyciela jest wciąż doceniany i nagradzany przez Nissana. Wszyscy przedstawiciele tej grupy zawodowej mogą już skorzystać z oferty specjalnej przygotowanej na modele z rocznika 2016.

Z pewnością to dobry moment na zakup obsypanego wieloma nagrodami Nissana Qashqai J11A . Upusty w przypadku tego najpopularniejszego na polskim rynku crossovera, wynoszą w ww. ofercie specjalnej nawet do 17 000 zł. Można przy tym dodatkowo wybrać jedną z ofert finansowych: kredyt promocyjny 50/50% lub 3x33% czy kredyt z ratą miesięczną z niskim oprocentowaniem już od 0% i pakietem ubezpieczeniowym za 3,1% wartości kupowanego auta. Cena promocyjna wersji z silnikiem benzynowym DIG-T 115KM zaczyna się od 69.600 zł. W ofercie są dostępne również wersje z silnikiem benzynowym DIG-T 163KM oraz silnikiem Diesla o mocy 110KM i 130KM.

Podobne atrakcje czekają przy zakupie Nissana Juke, najmniejszego, ale wywołującego najwięcej emocji swoją niepowtarzalną stylistyką, crossovera. Rabaty w przypadku tego modelu wynoszą nawet do 8 500 zł i oferta ta również jest łączona z nisko oprocentowanymi ofertami finansowymi. Cena promocyjna wersji z silnikiem benzynowym 1.6 o mocy 94KM zaczyna się od 51.900 zł.

Hitem oferty specjalnej może stać się również Nissan Micra K13. Cena tego modelu z ekonomicznym silnikiem 1.2 80KM i bogatym wyposażeniem (m.in. klimatyzacja, ESP, ABS, EBD, BA, 4 poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne, elektrycznie sterowane szyby przednie, centralny zamek sterowany pilotem, radio CD, zestaw głośnomówiący do telefonów komórkowych Bluetooth) wyniesie obecnie od 37.200 zł. (obniżki do 6 500 zł). Przy zakupie Micry również można skorzystać z systemu finansowania 50/50% oraz pakietu ubezpieczeniowego w atrakcyjnej cenie.

Oferta specjalna dla nauczycieli i wykładowców obejmuje również największego crossovera Nissana. Nissan X-Trail T32A to prawdziwie japońska jakość o stylowej i nowoczesnej linii nadwozia z prześwitem 210 mm. Innowacyjne rozwiązania techniczne, obszerne wnętrze, wysoka jakość użytych materiałów i wykończenia stawiają nowego Nissana w gronie liderów tego segmentu. Cena promocyjna tego auta w w/w ofercie specjalnej z silnikiem benzynowym 163KM zaczyna się od ok. 92.900 zł. Można przy tym dodatkowo wybrać jedną z ofert finansowych: kredyt promocyjny 50/50% lub 3x33% czy kredyt z ratą miesięczną z niskim oprocentowaniem już od 0% i pakietem ubezpieczeniowym za 3,1% wartości kupowanego auta.

 

Zapraszamy do salonów Autoniss w Kielcach, Radomiu i Lublinie nasi doradcy pomogą Państwu wybrać odpowiedni dla Was model.


@NissanPolska