Z dniem 01.04.2016 ABT Autoniss Sp. z o.o. dołączył do grona wybranych dealerów Nissana w Polsce posiadających w swojej ofercie pojazdy elektryczne. Do lubelskiego dealera przyjechał już pierwszy Nissan LEAF, najpopularniejszy samochód elektryczny na świecie.

Rozszerzenie sieci sprzedaży aut elektrycznych o lubelskiego dealera zbiegło się w czasie z inauguracją na polskim rynku elektrycznego Nissana z nowym, znacznie wydajniejszym akumulatorem o pojemności 30 kWh, który pozwala uzyskać zasięg do 250 km na jednym ładowaniu. Nissan jest przekonany o wydajności i niezawodności nowego akumulatora 30 kWh, zdecydował się bowiem objąć go gwarancją na 8 lat lub 160 tys. km przebiegu.

Nissan jest pierwszym producentem, który zaoferował bezemisyjną mobilność na masową skalę, wprowadzając na rynek w 2010 roku elektrycznego Nissana LEAF. Model ten jest najlepiej sprzedającym się samochodem elektrycznym na świecie. Po drogach całego świata jeździ już ponad 220 tys. elektrycznych Nissanów LEAF i dostawczych e-NV200.

Nissan LEAF to ZERO EMISJI SPALIN podczas jazdy, jest bowiem w 100% samochodem elektrycznym. Jest prawdziwym partnerem ekologów, nie posiada silnika spalinowego, nie emituje do atmosfery spalin ani żadnych innych szkodliwych związków. Niewiarygodnie NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI sprawiają, że auto jest urzeczywistnieniem ekonomicznej jazdy. Przejechanie 100 km to szacunkowo koszt zaledwie kilku złotych. Zapominamy o stacjach paliw, wymianie oleju, wysokich kosztach przeglądów okresowych. Wystarczy, że po powrocie do domu, udając się na zasłużony odpoczynek, wkładamy wtyczkę do gniazdka elektrycznego w garażu. Rano zanim na dobre wybudzimy się ze snu, Nissan LEAF jest już gotowy by służyć nam dalej. To jednak nie koniec atrakcji jakie oferuje inteligentny Nissan. NIEWIARYGODNA CISZA podczas jazdy budzi euforię i zadowolenie na twarzy podróżujących. Sprawia, że czujemy się bliżej natury. Pełny moment obrotowy od chwili startu, brak wibracji, niski środek ciężkości dzięki umiejscowionym w podłodze bateriom, wszystko to zapewnia KOMFORT PODRÓŻY nawet dla najbardziej wymagających. ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA pozwala cieszyć się każdą chwilą spędzoną z Nissanem LEAF i zaplanować więcej. Dzięki aplikacji Nissan Connect EV można nie tylko pewnie, bezpiecznie i szybko dotrzeć do zamierzonego celu, ale również zdalnie za pomocą smartfona aktywować sesję ładowania, monitorować stan akumulatorów,  czy wreszcie nagrzać lub schłodzić  samochód przed podróżą.


Czy może być coś bardziej przyjemnego i bliższego sercu kierowcy ... niż nowy Nissan LEAF ?

NISSAN. INNOVATION THAT EXCITES

 

@TwitterDealer
@NissanPolska